Eπιτυχής Ολοκλήρωση 1ου Ραντεβού Δράσης 23/10/2022
![ΚΚ-23oct22-1.jpg](/sites/default/files/inline-images/%CE%9A%CE%9A-23oct22-1.jpg)
Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το 1ο μέρος της δράσης στις 23/10/2022, με σκοπό την ευαισθητοποίηση της κοινότητας και τονίζοντας την σημασία της έγκαιρης διάγνωσης για την θεραπεία του Καρκίνου του μαστού. Ευχαριστούμε πολύ όσους παραβρέθηκαν .
Συνεχίζουμε να προχωράμε μαζί και σας περιμένουμε αύριο Τρίτη 25.10.2022 στην Κεντρική Πλατεία της Σάμης, ώρα 10:00 όπου θα πραγματοποιηθεί διανομή έντυπου ενημερωτικού υλικού.
Οι Κοινωνικοί Λειτουργοί Βρεττού Ανδρονίκη Στεφανοπούλου Γεωργία |
Η Εντεταλμένη Σύμβουλος Κοινωνικής Πολιτικής Αλυσανδράτου Αμαλία |
![espa-pepionia_0.jpg](/sites/default/files/inline-images/espa-pepionia_0.jpg)